Családias hangulatban búcsúztunk 8-os diákjainktól.
Utolsó osztályfőnöki óra keretében a gyerekek megkapták a bizonyítványukat és tarisznyájukat az előttük álló útra.
Az ünnepségen a gyerekek is felszólaltak általuk írt kedves beszédekkel, melyeket szívmelengető volt hallgatni.
Az iskolatípus vezetője először viccesen sorolgatta, hogy mennyi mindennek kell most búcsút mondania a diákoknak; mint például az agyalásnak azon, hogy mit kellene mondani a késés okának… majd a vicces feladatmegoldások felsorolása után elmondta, mennyire nagy öröm volt együtt dolgozni a gyerekekkel. Meghatottsággal átitatott szavait mindenki figyelmesen hallgatta.
A mentorok is megmutatták, hogy mennyire szeretik távozó diákjainkat. Mesék, idézetek, kedves történetek, leírások, kedves szavak és jókívánságok hangzottak el, melyeket átjárta az elválás szomorúsága és az együtt töltött idő öröme.
Számukra új korszak veszi kezdetét!
Sok sikert és örömet kívánunk nektek ehhez!

További képek IDE katt!

Megszakítás