Iskolánk 2017-ben sikerrel pályázatott az Erasmus+ Mobilitási pályázaton, így 2017. novemberében nyolc  diákunk egy kísérőtanár részvételével lehetőséget kap arra, hogy Németországban egy szakmai gyakorlati képzésen vegyen részt.

Az Erasmus+ program célja, hogy a szakképzésben tanuló diákok szakmai gyakorlaton vehessenek részt külföldön, s ezáltal Európa-szerte javuljon a szakképzés színvonala.

Iskolánk célja, hogy diákjaink a külföldi tapasztalat segítségével könnyebben helyezkedjenek el a későbbi munkaerőpiacon, valamint olyan technikákat ismerjenek meg külföldön, amihez itthon nehezebben juthatnak hozzá. Célunk egy felelős, önálló és céltudatos európai polgár képzése.

 

A pályázati jelentkezés több körös, vagyis számos feladaton keresztül próbáljuk felmérni, ki az, aki alkalmas a részvételre

A Jelentkezés 1.0 IDE kattintva érhető el! Határidő: 2017. július 31.

Megszakítás